Ptáte se, proč využít právě pojištění od nás? Pojďme se společně podívat na několik důvodů, pro které se staneme jistě oblíbenou možností i pro vás samotné a samozřejmě také pro vaši loď.

Nabízíme nejnižší ceny

Tím prvním důvodem je určitě i jistota spojená s nízkými cenami. Snažíme se, abychom pro vás za všech okolností našli takovou pojistku, která bude tou nejvýhodnější na trhu. Díky tomu tak máte možnost získat kombinaci vysokého stupně ochrany a minimální ceny, kterou v rámci běžného pojistného můžete zaplatit. A to celkově přispívá k výhodnosti dané ochrany.

V oblasti pojištění lodí máme řadu zkušeností

Nejsou to jenom nejnižší ceny na našem trhu. Jsou to i další důvody, proč si zvolit právě nás. Jsou to především bohaté zkušenosti v daném segmentu pojišťovnictví. A to právě v tom, který se specializuje na vaše lodě, ale třeba i motorové čluny, nebo další plavidla. Díky tomu bez problémů najdeme a umožníme sjednat pojistku i na hausbóty, jachty a plachetnice, popřípadě i na remorkéry, nebo tlačné čluny.

Online, z pohodlí vašeho domova

Dalším důležitým důvodem, proč naše pojištění lodi je fakt, že vám ho umožníme vybrat, ale i sjednat z pohodlí vašeho domova. Kdykoliv se k tomu rozhodnete, máte možnost využít asistence dostupného a zkušeného poradce. A co pro vás udělá? Postupně vás provede jednotlivými kroky a ihned předloží nabídku možností, které se vztahují právě na vaše potřeby. Vše navíc netrvá déle, než pár minut.

Nabízíme bohatou škálu pojistek

Je to i rozsah služeb, kterými se můžeme pyšnit a které jsou dobrým důvodem proto, zvolit si nás. Nenabízíme jenom základní typ, a to havarijní pojištění, nebo povinné ručení. V rámci své lodi můžete využít i doplňkových pojistek, tedy takzvaného připojištění, které ještě zvyšují případné možnosti ochrany. I to vám celkově přispěje ke klidu, aby vaše jízda byla skutečně bezproblémová.

Pojistíme Vám tyto značky

Antares
Baia
Bavaria
Beneteau
Cranchi
Elan
Grand Soleil
Capelli
Fairline
Jeanneau
Monterey
Rinker
Searay
Vripack
Azimut
Baja
Bayliner
Comar
Dehler
Four Winns
Windy
Dufour
Glastron
Lagoon
Princess
Sealine
Sunseeker
X-yachts