V rámci naší nabídky vám můžeme pomoci sjednat dva hlavní druhy pojistek. Tou první je povinné ručení a druhou je pojištění havarijní. Zjistěte jejich specifikace, ale také to, proč je dobré je mít uzavřeny.

Kdy se hodí povinné ručení lodi?

Tato pojistka je podobná, jako v případě automobilů. I zde se tato pojistka týká situací, kdy spolu s naší lodí způsobíme nehodu. A to jak při běžné platbě, tak třeba při kotvení, stejně jako při spouštění na vodu, nebo dalších situacích. Samozřejmě bez této pojistky jste povinni dané škody hradit ze své vlastní kapsy. Pokud ale sjednána je, hlásíte jakékoliv škody jako pojistnou událost a případné proplacení škod už dostává na starost pojišťovna.

Důležité je také říci, že i když u nás aktuálně povinnost této pojistky není, je třeba myslet i na ostatní státy, a to nejenom ty evropské. Hlavně v řadě přímořských totiž povinnost mít toto pojištění lodi existuje. Pokud ho nebudete mít a neprokážete se Modrou kartou, může to znamenat nemalé sankce.

V rámci pojištění lodi nabídneme i havarijní pojistku

Druhou pojistkou, kterou v rámci naší hlavní nabídky máme k dispozici, je pojistka havarijní. I ta se týká škod, které vzniknou. V tomto případě však konkrétně na naší lodi. A pokud se tak stane, nahlásíme danou situaci jako pojistnou událost a pojišťovna se již postará o to, aby došlo k odhadu škody, likvidaci pojistné události a následně k tomu, aby nám poskytla pojistné plnění. I zde doporučujeme sjednání této pojistky, a to i přesto, že obecně bývá dobrovolná.

Jednoduše a rychle

Co s naší nabídkou pojištění lodě také souvisí, to je také jednoduchost a rychlost samotného výběru i uzavření. Díky asistenci našeho poradce si tak vyberete konkrétní typ, stejně jako máte možnost využít obě varianty naráz. A to s jistotou jak požadovaného rozsahu v otázkách krytí, tak i s jistotou toho, že si vyberete nejlevnější pojistku na trhu.

Pojistíme Vám tyto značky

Antares
Baia
Bavaria
Beneteau
Cranchi
Elan
Grand Soleil
Capelli
Fairline
Jeanneau
Monterey
Rinker
Searay
Vripack
Azimut
Baja
Bayliner
Comar
Dehler
Four Winns
Windy
Dufour
Glastron
Lagoon
Princess
Sealine
Sunseeker
X-yachts